Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Atletičar Jasenice Branko Basarić osvojio bronzanu medalju na Prvenstvu Beograda za starije pionire
Postavljeno: 20.01.2019.

Branko bio treći u trci na 800 metara. Maja Vićentijević nije završila trku na 60 metara sa preponama

Na Prvenstvu  Beograda za starije pionire u atletici učestvovala su dva predstavnika Jasenice iz Palanke i osvojena je jedna medalja.

Branko Basarić je, u svojoj prvoj trci u kategoriji starijih pionira na 800 metara, zauzeo treće mesto rezultatom 2 minuta i 21 sekunda. Zaslužio je bronzanu medalju.

Maja Vićentijević je, u trci na 60 metara sa preponama , doživela peh, saplela se o četvrtu preponu i nije završila trku. Na svu sreću , samo se lakše povredila.