+381 (0)26 313 030

Sport
17 medalja za atletičare Jasenice u Kruševcu
Postavljeno: 17.06.2019.

Mladi palanački atletičari osvojili su 9 zlatnih, 6 srebrnih i 2 bronzane medalje u 7 disciplina

U organizaciji Atletskog saveza centralne Srbije i A.K.Kruševac, u ovom mestu, održano je prvenstvo za atletske škole i mlađe pionire i pionirke. Učešće je uzelo 28 klubova i preko 270 takmičara. Takmičenje se odvijalo u tri kategorije i to: mlađi pioniri/ke 2006/07 godiše, atletske škole "A" 2008/09 godište i AŠ "B" 2010 i mlađi. AK "Jasenica" je predstavljalo 28 takmičara i osvojeno je 17 medalja: 9 zlatnih, 6 srebrnih i 2 bronzane medalje u 7 disciplina.

Zlatne medalje osvojili su Marko Stevanović, Pavle Vujić, Natalija Radisavljević, Nemanja Stojanović, Milan Stevanović, Dunja Budimir,  Mihajlo Mihailović i muška i ženska štafeta 4 x 60 met.

Srebrne medalje zaslužili su Pavle Mitrović, Andreja Radisavljević, Ružica Milosavljević, Luka Đorđević, Filip Radosavljević i Petar Đorđević.

Bronzane medalje osvojili su Ema Stajić i Nina Stajić.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 18.07.2019.
Palančanka Ivana Đurić zauzela 18. mesto u bacanju koplja na Evropskom juniorskom prvenstvu u Švedskoj
Reprezentativka Srbije i članica Jasenica ostvarila hitac od 49,46 metara, a za finale bilo potrebno 51,16 m. Njen lični rekord, kojim je ispunila normu za ovo nadmetanje je 50,51 m
Palanačka košarkašica Aleksandra Katanić nastavlja karijeru u podgoričkoj Budućnosti!
Dokazana košarkašica posle sjajnih sezona u crveno- belom dresu pred novim izazovom u karijeri