Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Karatisti Goše osvojili 6 medalja na Prvenstvu Srbije za poletarce, pionire i nade: Zlato i bronza za Anu Nijemčević
Postavljeno: 12.05.2015.

Palančani postigli veliki uspeh u jakoj konkurenciji

Karatisti Goše postigli su veliki uspeh na Prvenstvu Srbije za poletarce, pionire i nade. Na dvodnevnom takmičenju, u Novom Bečeju i Lazarevcu, Palančani su, u 14 nastupa, osvojili 6 medalja: 2 zlatne i 4 bronzane.

Zlatne medalje i titule državnog prvaka osvojili su: Ana Nijemčević u katama pojedinačno (C klasa) i Mateja Stošič u katama pojedinačno (C klasa).

Treća mesta i bronzane medalje zaslužili su: Filip Antonijević u borbama pojedinačno, Uroš Hrkman u borbama pojedinačno, Dragan Đorđević u borbama pojedinačno i Ana Nijemčević u katama pojedinačno (apsolutni nivo).

Na ovom državnom prvenstvu ukupno je, u dva dana, nastupilo 1200 takmičara, a ovaj rezultat, pulena trenera Miodraga Vukovića- Rikija i Aleksandra Stanisavljević, potvrda je studioznog i kvalitetnog rada, koji već godinama palanački klub svrstava medju najbolje u Srbiji.

Inače, najuspešnija takmičarka je Ana Nijemčević sa jednom zlatnom i jednom bronzanom medaljom,