Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Palanački veteran Nenad Milinković zauzeo 5. mesto u seniorskoj konkurenciji u bacanju koplja na finalu Kupa Srbije
Postavljeno: 26.07.2019.

Član i osnivač AK Elit, ubedljivo najstariji učesnik finala, potvrdio je kvalitet

Iako po godinama veteran (M 45), Nenad Milinković, palanački atletičar, trener i atletski sudije, nastavlja da postiže veoma dobre rezultate u seniorskoj konkurenciji.

Član i osnivač AK Elit bio je najuspešniji predstavnik palanacke atletike  u najjačoj seniorskoj konkurenciji, na finalu Kupa Srbije. Prethodno je uspešno prebrodio  kvalifikacije, koje su održane u Sremskoj Mitrovici i Beogradu.

Nenad Milinković je izborio mesto medju osam najboljih bacaca koplja u Srbiji.

U Novom Pazaru održano je finale Kupa Srbije za seniore, a iskusni as je zauzeo peto mesto, rezultatom 44,60 metara.

Drugi predstavnik palanačkog AK Elit Kristijan Stevanović zauzeo je 11. mesto, takodje u bacanju koplja.

Nenad Milinković će bacati koplje i u subotu, 27. jula, na mitingu u Priboju, koji ima nagradni fond za pobednika u svakoj disciplini .

Poslednje vesti:

Postavljeno: 19.08.2019.
Počinje "Dunav Film Fest Smederevo"
Festival će trajati od 20. do 25. avgusta
Atletičar palanačkog Elita Nikola Tanasijević osvojio zlatnu medalju na Prvenstvu Centralne Srbije za juniore