Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Ekipe "Armagedona" koje su predstavljale Smederevsku Palanku vicešampioni Srbije u basketu 3x3 u muškoj i ženskoj konkurenciji
Postavljeno: 18.08.2019.

Palanački timovi ostvarili veliki uspeh i osvojili druga mesta na finalnom turniru u Novom Sadu

U Novom Sadu je održan finalni turnir Prvenstva Srbije u basketu 3x3. Pravi spektakl i sjajne utakmice najboljih basketaša naše zemlje, u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Veliki uspeh ostvarile su ekipe, koju su predstavljale Smederevsku Palanku, u obe konkurenciji. I ženska i muška ekipa su osvojile drugo mesto i titulu viceešampiona Srbije. To su ekipe pod imenom "Armagedon", koje je predvodio Igor Pantelejić.

U muškoj konkurenciji Armagedon je u finalu poražen od neprikosnovene ekipe Limana iz Novog Sada sa 21:14, a prethodno su odličnim parijama stigli do same završnice.

Za Armagedon iz S. Palanke su igrali: Darko Rnić, Milan Milošević, Edin Vesković i Jovan Antić.

Sjajne su bile i košarkašice palanačkog Armagedona. U polufinalu su pobedile ekipu "West transfer" iz Beograda sa 16:15, da bi u finalu izgubile od Beograda.

Za Armagedon su igrale: Natalija Spaić, Sanja Mandić, Nikolina Androić i tamnoupta Jae Ivanović, koja je prvi strelac turnira.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 22.09.2019.
Završen turnir "70 godina košarke u Palanci". KK Dunav pobednik, domaća Mladost treća
Palančani pobedili OKK Beograd
Atletičarka palanačkog Elita Tamara Ivković osvojila zlatnu medalju na pionirskom Prvenstvu Srbije u bacanju vorteksa
Tamara postavila rekord Centralne Srbije- 53,59 m
Palanački atletičar Nenad Milinković osvojio dve medalje na Prvenstvu Balkana za veterane u Rumuniji