Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Palanačka karatistkinja Ana Nijemčević osvojila zlatnu medalju na turniru u Sloveniji
Postavljeno: 22.09.2019.

Ana Nijemčević je u kategoriji mladje kadetkinje +47 kilograma osvojila zlatnu medalju u borbama.

U slovenačkom Kranju je održan Međjunarodni karate turnir,na kome je učestvovalo 47 klubova  iz 6 zemalja (Austrija,Bosna i Hercegovina,Hrvatska,Italija, Srbija i Slovenija)

Za ekipu Borca iz Čačka nastupila je Palančanka Ana Nijemčević, u kategoriji mladjih kadetkinja preko 47 kilograma i osvojila zlatnu medalju u borbama.

U generalnom plasmanu ekipa Borca je zauzela prvo mesto sa osvojenih 7 zlatnuh, 2 srebrne i 1 bronzana medalja

Poslednje vesti:

Postavljeno: 23.10.2019.
Pomen palim borcima sa Košara i obeležavanje godišnjice postavljanja spomen ploče na Dom palih boraca u Azanji
Četvrtak, 24. oktobar, od 10:30 časova
U četvrtak, 24. oktobra, bez struje deo Selevca i Vlaškog Dola
U intervalu od 9 do 12 časova
Podunavska okružna fudbalska liga: Pobede Jasenice 2017, Cerovčana i Kusačana, porazi Radnika i Golopčana