Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Dve medalje za karatiste Goše na prvenstvu uže Srbije u Čačku: Još jedno zlato za Anu Nijemčević
Postavljeno: 28.09.2019.

Bronzanu medalju je osvojio Dragan Đorđević

Na prvenstvu Srbije za  i juniore u borbama i katama ekipno i pojedinačno, koje je održano u Čačku, nastupilo je četri takmičara karate kluba "Goša" koji su u 5 nastupa osvojili dve medalje.

Zlatnu medalju osvojila je Ana Nijemčević u borbama +54kg i ovo je bilo njeno prvo najsajnije odličje u kadetskoj konkurenciji.

U juniorskoj konkurenciji bronzanu medalju osvojio je Dragan Đođević u kategoriji +76kg.

Ovo takmičenje ujedno je bilo i uvertira za plasman na Državno prvenstvo, na kome će nastupiti i Dušan Lazović koji je posle dve pobede izgubio svoj meč za bronzanu medalju u Čačku.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 23.10.2019.
Pomen palim borcima sa Košara i obeležavanje godišnjice postavljanja spomen ploče na Dom palih boraca u Azanji
Četvrtak, 24. oktobar, od 10:30 časova
U četvrtak, 24. oktobra, bez struje deo Selevca i Vlaškog Dola
U intervalu od 9 do 12 časova
Podunavska okružna fudbalska liga: Pobede Jasenice 2017, Cerovčana i Kusačana, porazi Radnika i Golopčana