Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Palanački bokser i reprezentativac Srbije Dušan Janjić osvojio zlatnu medalju na međunarodnom turniru u Bijeljini
Postavljeno: 24.02.2020.

Palanački as pobedio boksere iz Rusije i Švedske u kategoriji do 52 kg

Veliki uspeh ostvario je palanački bokser i reprezentativac Srbije Dušan Janjić. On je na međunarodnom turniru u Bijeljini osvojio prvo mesto i zlatnu medalju u kategoriji do 52 kg.

Palanački as je ostvario dve pobede. Najpre je u polufinalu savladao reprezentativca Rusije, a u finalu je bio bolji od Alije Rezajia iz Švedske.

Ovim trijumfom Dušan Janjić je potvrdio odličnu forme pred kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre, koji je na programu od 14. do 24. marta u Londonu.