Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Košarkaška utakmica za anale u Despotovcu: Sudije i delegati iz Smederevske Palanke službena lica na meču sa čak 4 produžetka!!!
Postavljeno: 23.02.2021.

Palančani delegat Nenad Vasić i sudije Milan Milanović prvi puit u karijeri na tako neizvesnoj utakmici

Utakmica za sportske anale u Despotovcu, koja se završila posle čak ćetiri produžetka pobedom domaćina u duelu sa Trepčom iz Kosovske Mitrovice rezultatom 119:116.

Na ovoj utakmici 2. Međuregionalne lige Zapad službena lica su bila iz Smederevske Palanke. Delegat Nenad Vasić, prvi sudija Miljan Gligorijević i drugi arbitar Milan Milanović. Oni istiću da se prvi put u karijerama biuli svedoci tako neizvesnog meča, sa čak 4 produžetka.

Utakmica puna inteziteta, borbenosti, najlepših kosarkaskih elemenata I drame kakva  nije vidjena na košarkaskim terenima Srbije ove sezone (a verovatno i par godina unazad).

U sportskoj hali u Despotovcu snage su odmerile ekipe KK’Sloga” Despotovac I KK”Trepča” K.Mitrovica. Prva četvrtina je najavila da ce utakmica biti neizvestna do kraja, jer se završila rezultatom 23:23.

U drugoj četvrtini bolja igra domaćina, dovela ga je do vodjstva od 11 poena razlike I na poluvreme se otišlo rezultatom 49:38.

Gost je uzvratio odličnom trecom četvrtinom I posle 30 min igre bilo je nereseno 68:68. Niko nije mogao da nasluti da je to ustvari bila polovina utakmice.

Četvrta dramaticna četvrtina 12:12, za odlazak u produžetak rezultatom 80:80.

Ispostavice se da je trebalo jos 20 minuta igre da bi se doslo do pobednika meca. Redom su isli produžeci 90:90, 97:97, 109:109, gde su obe ekipe u nekom trenutku bile pred pobedom.

Zadnjih 5 minuta je odlučilo pobednika, gde se izmedju ostalih istakao mladi igrač Sloge Antić svojom igrom, zalaganjem I vrlo bitnim poenima pri rezultatu 113:114.

Nakon bespoštedne borbe do zadnjih sekunda 4. produžetka, utakmicu je dobila ekipa KK Sloge rezultatom 119:116. Ne bi bilo nezasluzeno ni da je gostujuca ekipa Trepce odnela pobedu.
KK Sloga: Stević 5, Antić 2, Lukic, Milojević 16, Milutinović B., Gicić, Lalović 22, Jevremović, Ristić 36, Milutinović A. 21, Ilic 11, Marinković 6.
KK Trepca: Jakšić L. 31, Virijević 9, Grbić, Simović, Milojević 24, Baldini, Jakšić N. 12, Lazarević 17, Mihajlović , Danić, Zdravković 14, Jakšić F. 9.