Sport
Fudbaleri Jasenice 1911 pobedili Rudar iz Kostolca
Postavljeno: 27.09.2015.

Palančani trijumfovali rezultatom 2:1

U 7. kolu Zonske lige, grupa Dunav, fudbaleri Jasenice 1911 iz Palanke ostvarili su veoma važnu pobedu. Na Gradskom stadionu Palančani su savladali ekipu Rudara iz Kostolca rezultatom 2:1.

Duel doskorađnjih srpskoligaša bio je veoma zanimljiv i neizvestan. Kostolčani su vodili posle prvog poluvremena, ali je domaći tim preokrenuo rezultat u nastavku utakmice. Oba gola iz jedanaesteraca za Jasenicu je postigao veteran Bojan Đokić.

Fudbaleri Morave su, u Velikoj Plani, izgubili od RSK-a iz Rabrova rezltatom 2:1.

Na tabeli Jasenica je sedma sa 11 bodova i učinkom od 3 pobede, 2 remija i 2 poraza.