Sport
Pobeda palanačkih fudbalera: Jasenica 1911- RSK 3:2
Postavljeno: 24.10.2015.

Palančani ostvarili treći uzastopni trijumf

U 11. kolu Zonske lige, grupa Dunav, fudbaleri Jasenice 1911 su, na Gradskom stadionu u Palanci, pobedili ekipu RSK-a iz rabrova rezultatom 3:2. Trećim uzastopnim trijumfom, Palančani su, sa 21 osvojenim bodom, sve bliži čelnoj poziciji na tabeli.

U izuzetno uzbudljivoj utakmici Jasenica je, nakon prvog poluvremena, pogocima Bojana Djokića iz penala i Marka Milovanovića stekla dva gola prednosti.

Ipak, nepisano fudbalsko pravila da je rezultat od 2:0 najopasniji, se još jednom potvrdilo u praksi, pa su gosti iz Rabrova u drugom poluvremenu izjednačili rezultat i postigli dva pogotka: prvi posle kornera, a drugi iz penala.

U finišu utakmice zasluženo su Palančani došli do novog vodjstva i konačne pobede. Najlepši potez na utakmici izveo je Marko Milovanović. Krilni napadač domaćih je, sjajnim udarcem sa levog roglja kaznenog prostora, pogodio suprotan ugao, postigao svoj drugi gol na meč i doneo važnu pobedu Jasenici 1911- 3:2

Poslednje vesti:

Postavljeno: 20.10.2017.
Otvorena letnja učionioca "Zelena oaza" u Gimnaziji u Velikoj Plani (VIDEO)
Realizacija ovog projekta doprineće održavanju nastavnih i vannastavnih aktivnoisti u lepšem okruženju, ali i druženju učenika između časova.
Najava fudbalskog vikenda: Radnik dočekuje SASK, Ratarci na Gradskom stadionu
Na programu su utakmice Podunavske okružne i Jaseničke lige, kao i lige mlađih selekcija