Sport
Ubedljiva pobeda fudbalera Jasenice 1911
Postavljeno: 08.11.2015.

Palančani savladali VGSK rezultatom 4:1 sjajnom partijom u drugom poluvremenu

U 13. kolu Zonske lige, grupa Dunav, fudbaleri Jasenice 1911 su, na Gradskom stadionu u Palanci, ubedljivo porazili ekipu VGSK iz Velikog Gradišta rezultatom 4:1. Izabranici trenera Zdenka Mufa pružili su veoma kvalitetnu i efikasnu partiju i sa 24 osvojena boda ostali u samom vrhu tabele, tačnije, zauzimaju četvrto mesto

Posle prvog poluvremena oba tima su po jednom zatresli mrežu rivala, da bi u nastavku utakmice Jasenica dominirala i ostvarila ubedljivu pobedu. Dvostruki strelac za palanački tim bio je iskusni Bojan Đokić, dok su po jedan pogodak postigli  Dušan Ristić i Marko Perišić

U komšijskom derbiju, u Velikoj Plani, Morava je pobedila Napredak iz Markovca rezultatom 4:3

Poslednje vesti:

Postavljeno: 30.04.2017.
Uspešan vikend za mladje selekcije GFK Jasenica: Pobede pionira i kadeta rezultatom 4:0