+381 (0)26 313 030

Sport
Uspeh palančana na takmičenju 'Beli kros'
Postavljeno: 05.02.2015.
Ateletičari Jasenice iz Palanke imali su uspešan nastup na tradicionalnom medunarodnom takmičenju 'Beli kros', koji je održan na stazi na Košutnjaku u Beogradu.

Atletičari Jasenice iz Palanke imali su uspešan nastup na tradicionalnom medunarodnom takmičenju „Beli kros“, koji je održan na stazi na Košutnjaku u Beogradu. U konkurenciji mlađih pionirki Milena Vasiljević je bila druga, a Tijana Dimić peta, dok je ukupnom plasmanu, svih kategorija pionirki od 2000. godišta, Milena Vasiljević je bila peta, a Tijana Dimić deveta. Branko Basarić je u konkurenciji atletskih škola za dečake ukupno zauzeo 14. mesto, dok je u svojoj generaciji, 2005. godišta, bio treći. U kategoriji starijih pionirki Ivana Djurić je odustala i nije završila trku zbog povrede.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 27.04.2017.
IN MEMORIAM: Nenad J. Ristić (1955-2017)
Istaknuti novinar i urednik RTS-a, Palančanin, preminuo posle teške bolesti
Košarkaši Mladosti završili sezonu u Kadetskoj ligi Srbije
Palančani u elitnoj konkurenciji zauzeli 11. mesto na tabeli sa 2 pobede i 20 poraza
Problemi sa semaforima na Koloniji: Za popravku potrebna velika finansijska sredstva (VIDEO)
Na raskrsnici Bulevara Kralja Petra I i Dimitrija Tucovića semafori već duže vreme ne rade, pa su saobraćajne nezgode učestale