Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030
 
 
Sport
Fudbalski vikend: Novi trijumf kadeta Jasenice 1911, Glibovčani pobedili Kolonijaše
Postavljeno: 25.09.2016.


Šumadija iz Azanje na čelu tabele Podunavske okružne lige

U ligi mladjih kategorija FSR Zapadne Srbije, grupa Dunav, kadeti Jasenice 1911 iz Palanke nastavili su seriju pobeda. Na gostovanju u Dobrnji, Palančani su savladali ekipu FK Petar Dobrnjac  rezultatom 2:0 i zadržali prvo mesto sa maksimalnih 18 bodova.

Pioniri Jasenice 1911 su, u Velikoj Plani, poraženi od domaće Morave rezultatom 4:1


Na programu su bili mečevi 6. kola Podunavske okružne lige. Rezultati:

Podunavac iz Udovica- Polet iz Trnovča 4:0
7. jul iz Vodnja- Udarnik iz Lozovika 1:0
Pobeda iz Goloboka- Budućnost iz Ratara 1:1
Bresje- Osipaonica 0:1
Sloboda iz Lipa- Crvena zvezda iz Suvodola 4:2
Sloga iz Miloševca- Cerovac 2:0
Omladinac iz Rakinca- Mladi borac iz Velikog Orašja 3:0
Šumadija iz Azanje- SASK iz Saraoraca 2:0.
Na tabeli vode mladi borac i Šumadija sa po 13 bodova, dok Osipaonica i Omladinac imaju po 12. 


U 3. kolu opštinske, Jaseničke lige, postignuti su sledeći rezultati:

Bašin- Železničar iz Kusatka 0:3
Udarnik iz Baničine- Bačinac 1:0
Glavaš iz Glibovca- Radnik sa Kolonije 1:0,ž
Vodice- Beli Orlovi 0:1
Slobodni su Budućnost i Selevac.
Na tabeli vodi Železničar sa 7 bodova, dok Radnik i Glavaš imaju po 6.
Poslednje vesti:
 
 
Postavljeno: 24.03.2017.
Istorijsko- dramska sekcija OŠ Radomir Lazić na sceni Gradskog pozorišta u Palanci: Tamo daleko na Krfu i Vidu
Izvodjenje ovog multimedijalnog programa zakazano za subotu u 19 časova
Postavljeno: 23.03.2017.
Košarkaški vikend: Seniori Mladosti u Kragujevcu, kadeti dočekuju Čačane
košarkašice Palanačkog sistema nastavljaju takmičenje u ligama mladjih kategorija
Postavljeno: 23.03.2017.
Osamnaest godina od NATO agresije na Srbiju
NATO je 24. marta 1999. godine u 19.45 časova započeo vazdušne udare krstarećim raketama i avijacijom, na više mesta u Srbiji i Crnoj Gori.
 

 
 
Kursna lista