Sport
Uspešan završetak sezone atletičara Jasenice: Blistaju Ivana Đurić i Tijana Dimić
Postavljeno: 02.10.2016.

Palančani postigli odlične rezultate na takmičenjima u Jagodini i Kragujevcu

Atletičari Jasenice iz Palanke veoma su uspešni u završnici takmičarske sezone. Postigli su odlične rezultate na dva takmičenja. Najpre, u finalu mini lige "Kad nema tartana, dobra je i šljaka", a potom i u finalu Kupa Srbije u pionirskoj konkurenciji.

U Jagodini je održano finale lige "Kad nema tartana, dobra je i staza" za pionire/ke i mlađe pionire/ke. Jasenicu  je predstavljalo 6 takmičara u konkurenciji mladjih pionir/ki i 4 takmičara u trkma na 60 metara za atletske škole. Osvojeno je pet medalja: 2 zlatne, 1 srebrna i 2 bronzane . Prva mesta su osvojile Tijana Dimić u trci na 600 m i Nađa Stanojević u skoku udalj. Srebrnu je osvojila Maja Vićentijević u bacanju vorteksa, a bronzane medalje su osvojile Milena Mitrović u trci na 600 m i Mila Milosavljević u skoku udalj. Branko Basarić je u bacanju vorteksa zauzeo 5. mesto. Tijana Dimić je sveukupni pobednik u disciplini 600 metara, u ovogodišnjem izdanju mini lige.

U Kragujevcu je održano finale Kupa Srbije u pionirskoj konkurenciji. Tri takmičara AK Jasenica su opravdala očekivanja. Ivana Đurić je, u bacanju koplja, osvojila prvo mesto i zlatnu medalju. Takodje, u bacanju koplja, Milan Mićić je zauzeo 4. mesto, dok je, u trci na 600 metara, Tijana Dimič bila sedma.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 16.08.2017.
EKSKLUZIVNO: Gost TV Jasenice "srebrna" Palančanka Ivana Katanić kapiten juniorske košarkaške reprezntacije Srbije vicešampiona Evrope(VIDEO)
Član idealne petorke Evropskog prvenstva posetila redakciju TV Jasenice, koja ju je pratila od početka karijere
Elektrodistribucija: Jednočasovni nestanak struje u četvrtak u Ratarima i delovima Cerovca i Kusatka