Sport
Ubedljiva pobeda košarkašica palanačkog Sistema u Prokupllju
Postavljeno: 04.02.2017.

Palančanke savladale domaću ekipu Topličaninia rezultatom 77:60

Odlična igra i ubedljiva pobeda košarkašica Sistema iz Palanke u 12. kolu Druge lige Srbije, grupa Jug. Na gostovanju u Prokuplju, Palančanke su pobedile domaći tim Topličanina, rezultatom 77:60, po četvrinama 18:15, 18:13, 25:15, 16:17.

Košarkašice sistema su tokom svih 40 minuta kontrolisale igru i rezultat, a pobednik je rešen u trećoj četvrtini, kada su gošće stekle nedostižnih 18 poena prednosti.

Bila je ovo četrvrta ovosezonska pobeda Palančanki, uz osam poraza i zauzimaju sedmo mesto na tabeli Druge lige Srbije, grupa jug.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 16.08.2017.
EKSKLUZIVNO: Gost TV Jasenice "srebrna" Palančanka Ivana Katanić kapiten juniorske košarkaške reprezntacije Srbije vicešampiona Evrope(VIDEO)
Član idealne petorke Evropskog prvenstva posetila redakciju TV Jasenice, koja ju je pratila od početka karijere
Elektrodistribucija: Jednočasovni nestanak struje u četvrtak u Ratarima i delovima Cerovca i Kusatka