Sport
Četiri medalje za atletičare Jasenice na Prvenstvu i Kupu Centralne Srbije
Postavljeno: 28.08.2017.

Zlatno odličje zaslužio Milan Mićić u bacanju koplja

U Kruševcu je održano Prvenstvo i finale Kupa Centralne Srbije za pionire. Atletski klub Jasenicu  predstavljalo je 6 takmičra i osvojene su 4 medalje.

Zlatno odličje i naslov prvaka Centralne Srbije  osvojio je Milan Mićić u disciplini bacanje koplja rezultatom 38.56 m. Srebrnu medalju zaslužio jeNikola Tanasijević, takođe u bacanju koplja, rezultatom 37.85 m, dok su bronzane medalje osvojili Tijana Dimić u trci na 1500 metara vremenom 5:11,70 minuta i Branko Basarić na 300 metara vremenom 44,99 sekundi.

Nađa Stanojević je zauzela 5. mesto u skoku udalj a Maja Vićentijević 9. mesto u trci na 60 metara.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 21.10.2017.
Pobeda palanačkih košarkaša u derbiju Druge lige Srbije: Mladost- Novi Pazar 81:76
Palančani trijumfovali potpuno zasluženo i zadržali stopostotan učinak na stratu sezone