Sport
Tri medalje za atletičare Jasenice na Otvorenom prvenstvu Beograda u dvorani
Postavljeno: 22.01.2018.

Zlatna odličja osvojili Branko Basarić i Pavle Davidović

U glavnom gradu je, u dvorani, održano Otvoreno prvenstvo Beograda za mlađe pionire/ke, 2005. i 2006. godišta. Atletski  klub Jasenica iz Palanke je imao 6 takmičara i osvojene su 3 medalje: 2 zlatne i jedna bronzana, jedno 4. mesto i oborena su 4 lična rekorda.

Zlatne medalje su osvojili: Branko Basarić u disciplini 800 metara, rezultatom 2:25 minuta i Pavle Davidović na 200 metara, ličnim rekordom od 29.95 sekundi.

Bronzanu medalju je osvojila Tamara Ivković u skoku udalj, novim ličnim od 4.60 metara.

Maja Vićentijević je u finalnoj trci na 60 metara osvojila 4.mesto, takođe, sa ličnim rekordom  8.85 sekundi.

Ema Stajić je u trci na 60 m ostvarila svoj najbolji rezultat od 9.25 sekundi.

Mila Milosavljević je imala peh u samoj završnici trke na 50 metara sa preponama, ali zaslužuje pohvale zbog borbenosti.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 22.10.2018.
Elektrodistribucija: U utorak od 11 do 12 sati bez struje potrošači u Goloboku i delovima Grčca i Dobrog Dola
Razlog su radovi na mreži
Otvoren je 63. Sajam knjiga
Ovogodišnji slogan je „Radost čitanja“
OŠ Olga Milošević: Dve bronzane medalje na okružnom takmičenju u stonom tenisu
Nermanja Živojinović je bio treći u piojedinačlnoj konkurenciji, a druga bronza osvojena je u ekinom delu