Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Futsal reprezentacija Srbije sa Palančaninom Marko Radovanovićem u postavi osvojila bod sa startu Evropskog prvenstva
Postavljeno: 30.01.2018.

Srbije u Ljubljani remizirala sa domaćinom Slovenijom- 2:2. Marko Radovanović igrao u prvom poluvremenu

Izuzetno uzbudljivo otvaranje Evropskog prvenstva u malom fudbalu u Sloveniji. U ljubljanskim Stožicama domaća selekcija i reprezentacija Srbije igrale su nerešeno- 2:2.

Slovenci su poveli sa 2:0 golovima Fetića i Vrhoveca, da bi u finišu prvog dela igre naš tim golom Denisa Ramić smanjio vođstvo domaćih. Konačno, u poslednjim sekundama Mladen Kocić, u ulozi "igrača- golmana" doneo je radost "orlovima" i izjednačio rezultat.

Palančanin, tačnije Cerovčanin, Marko Radovanović, reprezentativac Srbije, je igrao na ovoj utakmici tokom prvog poluvremena.

Drugi meč na Euro futsalu Srbija igra u četvrtak sa Italijom.