Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Futsal reprezentacija remizirala sa Italijom na Evropskom prvenstvu: Palančanin Marko Radovanović igrao u prvom poluvremenu
Postavljeno: 01.02.2018.

Orlovi odigrali sjajan meč sa velikim favoritom- 1:1. Srbija pred vratima četvrtfinala

Sjajna igra i veliki uspeh reprezentacije Srbije u 2. kolu grupne faze Evropskog prvenstva u Ljubljani. Orlovi su odigrali nerešeno- 1:1 sa Italijom,  velikim favoritom i bivšim šampionom Starog kontinenta.

Golovi su postignuti u drugom poluvremenu. Srbija je povela pogotkom napadača Dragana Tomića, da bi Italijani izjednačili preko de Luke.

Junak meča bio je fenomenalni golman naše selekcije Miki Aksentijević.. Palančanin Marko Radovanović je igrao tokom prvog poluvremena.

Srbija ima dva remija i završila je takmičenje u grupnoj fazi. Pred vratima je četvrtfinala, a to će zavisiti od ishoda duela Slovenija- Italija.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 22.10.2018.
Elektrodistribucija: U utorak od 11 do 12 sati bez struje potrošači u Goloboku i delovima Grčca i Dobrog Dola
Razlog su radovi na mreži
Otvoren je 63. Sajam knjiga
Ovogodišnji slogan je „Radost čitanja“
OŠ Olga Milošević: Dve bronzane medalje na okružnom takmičenju u stonom tenisu
Nermanja Živojinović je bio treći u piojedinačlnoj konkurenciji, a druga bronza osvojena je u ekinom delu