Sport
Budućnost iz Ratara pobednik opštinskog fudbalskog Kupa
Postavljeno: 02.04.2015.

Ratarci u finalu pobedili Cerovac sa 3:0

Veliki uspeh, jedan od najvećih u istoriji kluba, ostavrili su fudbaleri Budućnosti iz Ratara. Rataraci su pobednici Kupa OFS S. Palanka. U finalu Budućnost je, u Ratarima, ubedljivo porazila ekipu Cerovca rezultatom 3:0.

Finalna utakmica bila je u znaku veoma dobre, kvalitetne i efikasne igre Rataraca, koji su članovi Podunavske okružne lige. Komšije iz Cerovca, koji igraju u opštinskoj Jaseničkoj ligi, nisu mogli da im pariraju, jer su domaći igrači bili silno motivisani da ostvare značajan uspeh.

Dvostruki strelac za ekipu Budućnosti bio je raspoloženi Zoran Marković, koji je u 10. i 81. minutu pogadjao mrežu rivala, a treći gol postigao je Predrag Jokić u 26. minutu.

Po završetku utakmice pobednički pehar, kapitenu Budućnosti Predragu Jokiću, uručio je Zoran Predojević, predsednik OFS S. Palanka i usledilo je zasluženo slavlje Rataraca.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 20.10.2017.
Otvorena letnja učionioca "Zelena oaza" u Gimnaziji u Velikoj Plani (VIDEO)
Realizacija ovog projekta doprineće održavanju nastavnih i vannastavnih aktivnoisti u lepšem okruženju, ali i druženju učenika između časova.
Najava fudbalskog vikenda: Radnik dočekuje SASK, Ratarci na Gradskom stadionu
Na programu su utakmice Podunavske okružne i Jaseničke lige, kao i lige mlađih selekcija