Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Atletičarka Jasenice Tijana Dimić osvojila bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije zaq starije pionirk
Postavljeno: 27.05.2018.

Palančanke ostvarila veliki uspeh u sjajnoj trci na 1.500 metara. Ostalki takmičari Jasenice postigli dobre rezultate

U Beogradu je, na stazama i stadiionu Vojne akademije, održano Prvenstvo Srbije za starije pionire/ke u organizaciji Atletskog saveza Srbije. Atletski klub Jasenica iz Palanke je imao 7 takmičara u 4 discipline i osvojena je jedna medalja.

Tijana Dimić je zauzela 3. mesto i osvojila bronzsnu medalju u trci na 1.500 m rezultatom 4:59.86 minuta. Drugo mesto je izgubila u samoj završnici fantastičnim finišom Lenke Nikolić iz Novog Pazara. Prvoplasirana je Saima Murić,takođe iz Novog Pazara.

Mila Milosavljević je u skoku udalj zauzela 9. mesto sa novim ličnim rekordom sa daske 4.94 m.

Branko Basarić je u disciplini 300 metara zauzeo 15. mesto odličnim rezultatom 41.66 sekundi.

Maja Vićentijević je u disciplini 80 metara/prepone zauzela 14. mesto rezultatom 14:05, dok je Tamara Ivković u istoj disciplini zauzela 15. mesto rezultatom 14.53 sekunde. Obema je ovo prva trka u ovoj disciplini.

Štafeta 4x100 metara u sastavu, Maja Vićentijević,Milena Mitrović,Jovana Dimitrijević i Mila Milosavljević zauzela je 10. mesto .

Poslednje vesti:

Postavljeno: 22.06.2018.
Donacija Instituta za kukuruz za ugrožena domaćinstva od nevremena dopermljena u Lozovik