Sport
Minimalan poraz fudbalera Jasenice 1911 u Topoli: opstanak u ligi sve dalji
Postavljeno: 04.04.2015.

U komšijskom duelu: Kardjordje- Jasenica 1:0

Novi poraz fudbalera Jasenice1911. Ni u trećoj utakmici prolećnog dela prvenstva nije ostvaren trijumf. U 18.kolu Srpske lige, grupa Zapad, Palančani su poraženi, na gostovanju u Topoli, od domaćeg Karadjordja, rezultatom 1:0.

Bio je to drugi poraz tima trenera Zdenka Mufa u nastavku sezone i od mogućih devet bodova iz tri meča, uz dve utakmice na domaćem terenu, Jasenica je osvojila samo bod. Sada je situacija oko opstanka u ligi vrlo delikatna, mada je ostalo još 12 utakmica do kraja sezone. Bodovni saldo Palančanima ne ide na ruku, svega 12 bodova i praktično će svaka utakmica do završetka prvenstva biti veoma važna i potrebno je da se  beleže pobede. Očigledno je mršav bilans iz jesenje polusezone veliko breme i  zaostatak, koji će biti vrlo teško nadoknadiv, pogotovo uz ovakav početak prolećnog dela, a tim je pojačan i osvežen u zimskoj pauzi.

U Topoli je vidjena borbena i ne toliko kvalitetna utakmica, što je očekivano, obzirom na važnost duela, pošto se komšije bore za očuvanje statusa srpskoligaša. Karadjordje je pobedonosni pogodak postigao dvadesetak minuta pre kraja meča.

Jasenica i posle ovog kola ostaje na pretposlednjem mestu na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 18.11.2017.
Još jedan sjajna partija palanačkih košarkaša i demonstracija sile u Beogradu: Žarkovo- Mladost 54:88
Palančani posle ubedljivih trijimfa u Nišu i protiv Leskovčana, pod vođstvom trenera Zorana Todorovića, deklasirali još jednog konkurenta u borbi za vrh tabele Druge lige
JKP Vodovod: Trebalo bi očekivati uredno vodosnabdevanje tokom večeri i noći
Poslednja dva dana otežano je vodosnabdevanje zbog havarije na postrojenju
Palančanka Milica Manojlović osvojila zlatnu medalju na medjunarodnom džudo turniru u Nišu!