Sport
Ubedljiva pobeda košarkaša: Mladost- Napredak (Aleksinac) 89:59
Postavljeno: 04.04.2015.

Palančani odigrali izuzetno kvalitetan meč u sjajnom ritmu

Košarkaši Mladosti odigrali su još jedan izuzetno kvalitetan meč pred domaćim navijačima. U sjajnom ritmu, motivisano, angažovano i efikasno, ubedljivo su porazili goste iz Aleksinca. U 24. kolu Druge lige Srbije: Mladost- Napredak Maksi 89:59 (14:11, 27:17, 23:10, 25:18).

Palančani su agresivno otvorili utakmicu, kontrolisali igru i dodavali "gas" iz četrvrtine i četvrtinu. Meč je prelomljen u drugom periodu igre, da bi u nastavku vrlo kvalitetno održan visok nivo i ritam. Posebno dobro je funkcionisala defanziva i angažovanom igrom u odbrani sveli su goste na ispod 60 poena, što je rezultirano igrom u tranziciji, kontranapadima i  bilo motiv za efikasne napadačke akcije, uz visok procenat realizacije.

Najzapaženiji akteri, u timu trenera Zlatana Rakića, bili su raspoloženi kapiten Željko Stanisavljević, koji je postigao 28 poena, uz 11 skokova i procenat šuta od 79 odsto, za sjajan indeks korisnosti 35. Njemu uz rame bili su Aleksa Stamenković sa 21 poenom, 5 skokova i 4 asistencije i Stevan Tapušković sa 18 poena i 6 skokova. Vredi istaći da je Mladost imala visok procenat šuta iz igre od 56 posto, uz šut za tri poena od 53 odsto ( 8 od 15).

Palančani su na deobi desetog mesta na tabeli sa učinkom od deset pobeda i četrnaest poraza.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 16.08.2017.
EKSKLUZIVNO: Gost TV Jasenice "srebrna" Palančanka Ivana Katanić kapiten juniorske košarkaške reprezntacije Srbije vicešampiona Evrope(VIDEO)
Član idealne petorke Evropskog prvenstva posetila redakciju TV Jasenice, koja ju je pratila od početka karijere
Elektrodistribucija: Jednočasovni nestanak struje u četvrtak u Ratarima i delovima Cerovca i Kusatka