Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Bokser Goše i reprezentativac Srbije Dušan Janjić osvojio bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Španiji!!!!
Postavljeno: 29.06.2018.

Palanački as i učenik trenera Neše Dimitreijevića ostvario najveći uspeh u karijeri i sa Trifunom Dašićem posle dugo vremena doneo srpskom boksu medalje sa velikih takmičenja

Veliki uspeh, najveći u dosadašnjoj karijeri, ostvario je bokser Goše i reprezentativac Srbije Dušan Janjić. On je na Mediteranskim igrama u španskoj  Taragoni osvojio bronzanu medalju u kategoriji do 52 kg.

Talentovani Palančanin i pulen trenera Nenada Dimitrijhevića je, zajedno sa Trifunom Dašićem, takođe osvajačem bronzanog odličja, posle dugo vremena srpskom boksu doneo medalju sa velikog takmičenja.

Nakon pobede u četvrfinalu nad egipatskim bokserom Abdelrahmanom Alijem, Dušan Janjić je u polufinalu poražen od domaćeg takmičara Gabrijela Eskobara Maskununa, jednog od najboljih u Evropi i svetu u toj kategoriji, jednoglasnom odlukom sudija, pa mu je pripalo treće mesto i bronzana medalja

Poslednje vesti:

Postavljeno: 24.09.2018.
Palančanin Nenad Milnković osvojio zlatnu medalju u bacanju koplja na Prvenstvu Balkana za veterane u Celju
Iskusni as i član AK Elit iz Palanke drugu godinu uzastopno je prvak Balkana
Postavljeno: 23.09.2018.
Završen turnir košarkaša "Goša FOM 95" u Palanci: OKK Beograd pobednik, palanačka Mladost druga!
Treće mesto pripalo ruskom Dinamu iz Magnitogorska, dok je Kumanovo četvrto
Postavljeno: 22.09.2018.
Drugi dan turnira košarkaša "Goša FOM 95" u Palanci: OKK Beograd bolji od palanačke Mladosti
U veoma dobrom meču Beogražani trijumfovali rezultatom 91:82. iako su Palančani bili na pragu rezultatskog preokreta, jer su anulirali prednost gostiju od 20 razlike