Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Sport
Dve medalje za atletičare Jasenice na Prvenstvu Srbije za mlađe pionire: Zlato za Branka Basarića, srebro za Maju Vićentijević
Postavljeno: 30.09.2018.

Palanačani odličnim rezultatima završili letnju sezonu na stazi

U Sremskoj Mitrovici jeodržano je Prvenstvo Srbije za u atletici  mlađe pionire/ke, uzrast 2005/06/07 godište.  Atletski klub Jasenica iz Palanke je imao 11 takmičara u 5 disciplina i 2 štafete. Postignuti su veoma dobri rezultati.

Branko Basarić je poneo titulu prvaka Srbije i osvojio zlatnu medalju u disciplini 300 metara, rezultatom 40.90 sekundi.

Maja Vićentijević je u discplini 50 metara prepone bila druga i osvojila naslov vicešampionke Srbije. sa ličnim rekordom 8.38 sekundi.

Luka Đorđević je u disciplini 50 metara prepone u finalu zauzeo 5. mesto.

Pavle Davidović je u disciplini 60 metara u finalu se plasirao na  8. mesto.

Mila Milosavljević je u disciplini skoku udalj zauzela 10. mesto.

Ema Stajić, Jelena Zdravković i Iva Semenjuk su trčale 60 metara i sve tri su trčale lične rekorde.

Sandra Basarić je u disciplini sportsko hodanje na 600 metara zauzela 13. mesto.

Pavle Mitrović u disciplini 300 metara zaslužio 13. mesto.

Muška štafeta 4 x 60 m zauzela je 5. mesto, a ženska štafeta 10. mesto.

Ovim takmičenjem, završena je zvanično i letnja sezona na stazi.

Poslednje vesti:

Postavljeno: 22.10.2018.
Elektrodistribucija: U utorak od 11 do 12 sati bez struje potrošači u Goloboku i delovima Grčca i Dobrog Dola
Razlog su radovi na mreži
Otvoren je 63. Sajam knjiga
Ovogodišnji slogan je „Radost čitanja“
OŠ Olga Milošević: Dve bronzane medalje na okružnom takmičenju u stonom tenisu
Nermanja Živojinović je bio treći u piojedinačlnoj konkurenciji, a druga bronza osvojena je u ekinom delu