Početna » Tea Slijepčević zlatna, Veljko Prokić bronzani u Novom Sadu

Tea Slijepčević zlatna, Veljko Prokić bronzani u Novom Sadu

od RTV Jasenica

Strelci SD Jasenica iz Smederevske Palanke, pod vođstvom Verice Jocković, ostvarili su veoma dobre rezultate na finalu Kupa Srbije u trostavu (3×20) u Novom Sadu.

Zlatnu medalju osvojila je Tea Slijepčević, dok je bronzana medalja pripala Veljku Prokiću. Marija Tirnanić bila je četvrta.

Povezane vesti