Početna » Učenici OŠ „Olga Milošević“ posetili Palatu nauke

Učenici OŠ „Olga Milošević“ posetili Palatu nauke

od RTV Jasenica

Članovi STEM kluba Osnovne škole „Olga Milošević“ boravili su u edukativnoj poseti Beogradu, gde su obišli Palatu nauke i upoznali se sa savremenim naučnim dostignućima kroz interaktivne postavke i eksperimente.

Tokom izleta učenici su posetili i Crkvu Svetog Marka, a dan su završili šetnjom Knez Mihailovom ulicom. Poseta je doprinela sticanju novih znanja, podstakla radoznalost i dodatno motivisala učenike za rad u STEM klubu.

Povezane vesti