Francuska 9, 11420 Smederevska Palanka
rtj@tvjasenica.rs | rtj@tvjasenica.rs
+381 (0)26 313 030

Palanačka karatistkinja Ana Nijemčević osvojila zlatnu medalju na turniru u Sloveniji
Ana Nijemčević je u kategoriji mladje kadetkinje +47 kilograma osvojila zlatnu medalju u borbama.
Završen turnir "70 godina košarke u Palanci". KK Dunav pobednik, domaća Mladost treća
Palančani pobedili OKK Beograd
Atletičarka palanačkog Elita Tamara Ivković osvojila zlatnu medalju na pionirskom Prvenstvu Srbije u bacanju vorteksa
Tamara postavila rekord Centralne Srbije- 53,59 m
Palanački atletičar Nenad Milinković osvojio dve medalje na Prvenstvu Balkana za veterane u Rumuniji
Zlato u bacanju koplja i bronza u bacanju diska
Atletičarka Jasenice Ema Stajić osvojiloa bronzanu medalju na pionirskom Prvenstvu Srbije u bacanju vorteksa
Karatisti Goše osvojili 10 medalja na turniru u Boru, prvo mesto u katama ekipno i treće u generalnom plasmanu
Najuspešniji takmičar Svetislav Jevremović sa tri zlata
23. septembra počinje jesen
U isto vreme za stanovnike južne Zemljine polulopte počinje proleće.
„Kako razumeti klimatske promene?“ predavanje u Centru za kulturu Smederevo
Dr Vladimir Đurđević održaće predavanje u Koncertvoj dvorani 24. septembra od 19 sati.
VIDEO PRILOG | IZDVAJAMO
Vesti 20. septembar 2019.
Emisija u kojoj možete saznati najvažnije vesti sa prostora Smederevske Palanke i okolnih opština, za svega nekoliko minuta.