Početna » Podunavska okružna liga: Pobede Kusačana i Jasenice!

Podunavska okružna liga: Pobede Kusačana i Jasenice!

od RTV Jasenica

U 5. kolu Podunavske okružne fudbalske lige polovičan učinak klubova iz palanačke opštine.

Veoma vrednu pobedu., prvu u gostima, ostvarili su fudbaleri palanačke Jasenice, koji su u Lugavčini savladali domaću Slogu (2:1), golovima Aleksandra Đorđevića (25. i 29. minutu).

Prvi trijumf na stadionu u Kusatku za domaći tim, koji je savladao Suvodolce(4:2). Vodio je Želja sa 4:0, pogocima Babića, Milašinovića, Gmitrovića i Đurića, da bi gosti dali dva gola u nadoknadi vremena.

U Goloboku pobeda gostiju iz Osipaonice, protiv domaće Pobedee (1:3). Golobočani su poveli u 48. minutu golom Miloševića, ali su do kraja primili tri pogotka.

Radnik sa Kolonije ubedljivo poražen u Radincu (7:1), od raspololženog domaćina, a jedini strelac za Palančane bio je Miloš Radovanović.