Početna » Karatistkinja “Goše”, Natalija Bulajić, osvojila zlatnu medalju na Kupu Srbije u Čačku

od RTV Jasenica

Na Karate Kupu Srbije koji je održan u Čačku, Natalija Bulajić, takmičarka Karate kluba „Goša“, osvojila je Kup i okitila se zlatnom medaljom u disciplini borbe – kategorija „nade do 45 kg “ (devojčice uzrasta 2010. godište).

Ako se ovom rezultatu pridodaju zlatne medalje na „Koper Kupu“ i Prvenstvu Centralne Srbije, kao i bronza na turniru „Trofej Beograda – Beogradski pobednik“, realno je očekivati poziv selektora Karate Federacije Srbije za reprezentativni nastup na Balkanskom prvenstvu koje će biti održano na Kipru.