Početna » Humanitarni kviz uspešno održan u Pridvoricama – 21.000 dinara za Lazara!

Humanitarni kviz uspešno održan u Pridvoricama – 21.000 dinara za Lazara!

od RTV Jasenica

U Pridvoricama je u subotu, 16. avgusta 2025. godine, održan humanitarni kviz znanja pod nazivom Srcem za Lazara”, sa ciljem prikupljanja pomoći za lečenje Lazara Jevtića.

Na takmičenju su učestvovale četiri ekipe, a titulu pobednika ponela je ekipa „Bezimeni”. Ipak, svi učesnici ovog događaja ostvarili su odlične rezultate – kako u znanju, tako i u humanosti, što je najvažnije.

Tokom večeri prikupljeno je 21.100 dinara, koji su odmah prosleđeni na račun namenjen za Lazarevo lečenje. Organizatori se nadaju da će se apel proširiti i da će što više ljudi nastaviti da pomaže, jer je potrebna velika suma novca.

Zahvalnost ide svima koji su učestvovali i doprineli:
-ekipama i publici
-donatorima
-grupi Beli Orlovi za osveženje tokom turnira
-defektološkinji Dunji za štampanje pitanja
– Foto studiju Saša za izradu diploma i zahvalnica.

Organizatori poručuju da su ovakvi događaji važni ne samo zbog pomoći onima kojima je potrebna, već i zbog povezivanja zajednice. U nadi da će ovakve akcije postati tradicija i da će okupljati još više ljudi, poruka ostaje jasna – humanost nema granice.

 

Povezane vesti