Početna » Počela prolećna sezona u Podunavskoj okružnoj fudbalskoj ligi

Počela prolećna sezona u Podunavskoj okružnoj fudbalskoj ligi

od RTV Jasenica

Počeo je prolćeni deo sezone u Podunavskoj okružnoj ligi, a već premijerni mečevi doneli su puno uzbuđenja.Na Gradskom stadionu u Smederevskoj Palanci dve utakmice.

Prepodnevni termin i prinudno domaćinstvo Kusačana (zbog radova na svom stadionu). Poraz od pojačanih Rakinčana, koji su pokazali odličnu igru.

Zanimljivo je bilo i u popodnevnom duelu. Fudbaleri Jasenice su na poluvremenu gubili (0:2) od Saraorčana, posle simultanke i dva gola Nikole Jovanovića. U nastavku preokret u režiji sjajnog Aleksandra Tackovića (dva gola i asitencija). Strelci su bili i Dušan Majstorović i Jovan Velić.

Na Koloniji podela plena. Miloševci su vodili (Branković), Radnik je poravnao preko Nikole Radovanovića.

Pobeda iz Goloboka je idealno startovala i preokretom osvojila sva tri boda u Lunjevcu. Domaćin je vodio (Živić), a u finišu Lazar Gajić i Aleksandar Đurđević donose velika tri boda.

Derbi je pripao Radinčanima, koji su u Suvodolu stigli do gola u 97. minutu. Sada su sami na čelu tabele.

IZVOR: SPORT 026