Početna » Podunavska okružna liga: Od palanačkih klubova jedino Kusačani uspešni!

Podunavska okružna liga: Od palanačkih klubova jedino Kusačani uspešni!

od RTV Jasenica

Treće kolo Podunavske okružne fudbalske lige bilo je u znaku derbija u Radincu, u kome je domaći Mladi radnik porazio palanačku Jasenicu 2017, u duelu dva pretendenta na najviši plasman.

Domaćin je u Radincu došao u vođstvo u 12. minutu golom Stefana Pavlovića, da bi tri minuta kasnije palanački tim izjednačio pogotkom Aleksandra Đorđevića iz penala.

U drugom poluvremenu dosta uzbuđenja. Mladi radnik opet vodi golom Strahinje Stanojlovića u 61. minutu, a kapiten Jasenice Bojan ilić poravnava na 2:2, četiri minutra docnije.

Finiš derbija pripada Radinčanima, koji golovima Milana Milovanovića i Nenada Milentijevića ( 80. i 83. minut) stižu do važna tri boda za konačnih 4:2.

Kusadački Železničar je ostvatio i drugi ovosezonski trijumf u gostima, pošto je u Udovicama pobedio domaći sastav i potvrdio kvalitet.

Pobeda je u Goloboku poražena od doskorašnjeg zonaša iz Ralje,pogocima u drugom poluvremenu utakmice.

Radnik je juče poveo u saraorcima, ali je do poluvremena primio četiri gola.