Početna » Ubedljiv poraz fudbalera Bačinca u baražu za popunu Podunavske okružne lige

Ubedljiv poraz fudbalera Bačinca u baražu za popunu Podunavske okružne lige

od RTV Jasenica

Fudbaleri Bačinca pretrpeli su poraz u svojoj prvoj utakmici u baražu za popunu Podunavske okružne lige, u kome igraju drugoplasirani timova iz gradskih i opštinskih liga Smedereva, Smederevske Palanke i Velike Plane.

Na neutralnom stadionu u Lunjevcu, Bačinčani su izgubili utakmicu od ekipe Sloge iz Miloševca rezultatom 3:0.

Zanimljivo je da su Milioševci sva tri gola postigli u poslednjih pet minuta meča. Strelci su bili Novica Milovanović u 85. i 90. i  Marko Jovanović u 86. minutu.

Da podsetimo, u prvoj utakmici baraža Lunjevac je pobedio Slogu sa 1:0, a u nedelju, 25. juna sastaće se Bačinac i Lunjevac u Miloševcu.

Lunjevcu je potreban bar bod da bi se plasirao u Podunavsku okružnu ligu, dok Bačincu treba čudo i trijumf od bar pet golova razlike.